شرکت Wolf Oil یک شرکت مستقل تولید روغن­ موتور بوده و به عنوان یک شرکت تخصصی در این صنعت فعالیت دارد. ما به طور کامل در طراحی روغن­موتورها جهت ارتقای عملکرد و افزایش طول عمر موتور، ضمن کاهش مصرف و آلایندگی، تخصص داریم.

ما با استفاده از جدیدترین فناوری­ها روغن­­موتورهای مناسب را ترکیب می­کنیم که می­توانند الزامات بسیار دقیقی را برآورده سازند. در سایه همکاری با شرکت­های پیشگام در تولید مواد افزودنی، ما می­توانیم الزامی­ترین نیازها را برطرف ساخته و در چالش­برانگیزترین شرایط پاسخگو باشیم.

شرکت Wolf Oil از سال 1955 مشغول به فعالیت بوده و در این مدت به تجربه­های فراوانی دست یافته است. امروزه ما با در اختیار داشتن 150 متخصص، فرآورده­های ممتاز و خدمات معتبر خود را منتقل می­نماییم. ما با استفاده از توصیه­های فنی و توسعه و تنظیم محصولات از طریق ابزارهای پرسازی، بسته­بندی، لجستیک و بازاریابی، از مشتریان خود به بهترین وجه حمایت می­کنیم.

دنیای علوم مهندسی روز به روز در حال گسترش می­باشد و روغن­موتورهایی با فناوری پیشرفته برای این تحول مهم و ضروری می­باشند لذا از این که روغن­موتورهای پیشرفته ما برای برداشتن گامی به سوی آینده­ای پاکیزه­تر و کارآمدتر ایفای نقش خواهند نمود بسیار خوشحال هستیم.